فنس-مش جوشی

گروه تولیدی آفکس اولین و تنها تولید کننده فنس و مش جوشی با دقت بالا، مخصوص سازه های فنسی و گابیون های  دکوراتیو درایران می باشد. فنس های تولیدی این مجموعه  با دستگاه های تمام اتوماتیک وبا انواع مختلف مفتول شامل آهن سیاه،گالوانیزه،مسوار،استیل ، با ضخامت های مختلف و با سایز چشمه های گوناگون تولید می شوند.

این مجموعه، زیر مجموعه ی گروه صنعتی آریا محور می باشد و با توجه به همکاری 20 ساله این شرکت  با شرکت های مطرح کشوردرعرصه صنایع فولادی ومفتولی ،زمینه را برای دستیابی به مفتول درجه یک برای تولید فنس با کیفیت در مجموعه آفکس فراهم نموده است. عدم استفاده از مفتول های نرم و بی کیفیت و همچنین دفت بالای چشمه های فنس های تولیدی با دستگاه اتوماتیک دراین مجموعه، وجه تمایز تولیدات این گروه با سایر تولیدات موجود در کشور می باشد.

فنس های موجود در بازار داخلی اکثرا جهت عملیات حصار کشی و بتون ریزی و… تولید می شوند و برای کسر هزینه ها در بازار رقابتی صنایع مفتولی، شکل ظاهری و دقت چشمه ها  و استفاده از مفتول سخت مورد توجه قرار نمی گیرد که موارد ذکر شده نقش کلیدی در ساختار گابیون دارا می باشد. شایان ذکر است که این مجموعه تنها تولید کننده ی فنس دوبل و فنس های پروفیلی در کشور می باشد.
برای دریافت لیست قیمت و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های شرکت تماس بگیرید.

گابیون چیست ؟   بیشتر بدانید