قیمت گابیون

گابیون ها جزو متریال های هستند که قیمت آنها به چندین عامل بستگی دارد که در ادامه به آنها می پردازیم:

نخستین عامل تأثیرگذار بر قیمت، نوع و کیفیت فنس  استفاده شده در گابیون است. فنس ها می توانند از مواد مختلفی مانند فولاد گالوانیزه، آهن و یا PVC ساخته شوند. هر یک از این مواد قیمتهای متفاوتی دارند، اما به طور کلی فنس های گالوانیزه گرم گرانتر از بقیه   می باشند.

دومین عامل، نوع  سنگ یا مواد پرکننده است. سنگهای طبیعی مانند مرمریت،گرانیت، بازالت، سنگ آهک  و سنگ های رودخانه ای قیمتهای مختلفی دارند. همچنین اندازه و شکل سنگها میتواند بر قیمت تأثیر بگذارد. سنگهای زیبا  و با کیفیت بالاتر معمولاً گرانتر هستند.

ابعاد و طرح گابیون نیز بر قیمت تأثیر میگذارد. گابیونهای بزرگتر و با حجم بیشتر  نیاز به مواد و کار بیشتری دارند و بنابراین هزینه بالاتری خواهند داشت. همچنین، شکل و طراحی گابیون نیز میتواند هزینه ها را تغییر دهد؛ گابیونهای با طرحهای خاص یا سفارشی معمولاً گران تر هستند.

مکان جغرافیایی پروژه و هزینه های حمل و نقل از دیگر پارامترهایی است  که در تعیین قیمت نهایی محصولات گابیونی  تاثیر گذار  است.

مجموعه آفکس  همواره سعی بر این داشته  که  هزینه های بالای متریال های مصرفی با کیفیت را با طراحی بهینه  و اجرای سبک کننده ها ی داخلی ، تعدیل کند و از قیمت تمام شده آن بکاهد. در آخر لیست قیمت محصولات آفکس را از لینک زیر می توانید مشاهده بفرمایید.

قیمت گابیون

تاریخ بروزرسانی:اردیبهشت 1403

Afex Gabion Structure

با بیش از 10 سال تجربه اجرایی موفق

باربیکیو گابیونی