باربیکیو گابیونی

باربیکیوهای گابیونی از دیگر محصولات زیبا و متفاوت گابیونی هستند که در مجموعه ی آفکس تولید می شوند.  این محصولات گابیونی طراحی متفاوت و  زیبایی دارند، طول عمر آنها زیاد است  و در مقابل فرسایش و عوامل جوی بسیار مقاوم هستند. می توانید از سنگ های مختلفی برای پر کردن آنها استفاده کنید و باربیکیویی متفاوت و متناسب با فضایتان داشته باشید.

این محصول در چندین  مدل متفاوت و متنوع طراحی و تولید می شوند که البته امکان تغییر طرح و یا سایز وجود دارد. اگر هم اهل طراحی هستید و تمایل دارید باربیکیو گابیونی با طراحی و یا ابعاد مخصوص  خودتان داشته باشید کافیست  طرحتان را برایمان ارسال کنید تا لذت داشتن یک باربیکیو خاص را تجربه کنید. باربیکیو ها نیاز به فونداسیون و زیرسازی خاصی ندارند و بصورت آماده ارسال می شوند و فقط لازم  است که چیدمان سنگ داخل آنها انجام شود.

این محصول هم مثل اغلب محصولات گابیونی آفکس برای حفظ وزن استاندارد و تعدیل وزن سنگ مصرفی، دارای سبک کننده ی داخلی هستند و تمام حجم آنها از سنگ پر نمی شود.فنس ها با  چشمه 5*5 سانت یا 5*10 سانتیمتر قابل سفارش می باشند.جنس مفتول های فنس مورد استفاده در ساخت فنس ها، گالوانیزه گرم با کیفیت می باشد بنابراین در مقابل رطوبت از مقاومت بالایی برخوردار هستند و دچار زنگ زدگی نمی شوند.

 

 

مدل های باربیکیو گابیونی آفکس:

منقل و هود در این محصول با ورق گالوانیزه ضخیم ( 1mm)  ساخته می شود و نسبت به منقل های موجود در بازار که عموما با ورق سبک (0/4mm) ساخته می شود از مقاومت و دوام بسیار بالاتری برخوردار هستند. منقل ها از نوع ذغالی بوده و  دارای محفظه ی خاکستر برای تنفس بهتر ذغال می باشند، همچنین امکان جا به جایی دارند وبرای نظافت یا تخلیه خاکستر به راحتی از باربیکیو خارج می شود. در اکثر  مدل ها امکان سفارش با منقل گازی یا  دو گانه  (ذغالی/گازی) وجود دارد.

باربیکیو ها هم مثل بقیه محصولات گابیونی این مجموعه در دو نوع با فریم و بدون فریم قابل سفارش هستند.  هر دو مدل از نظر مقاومت مقاوم هستند و تفاوت این دو مدل بیشتر ظاهری می باشد. در مدل های فریم دار جنس فریم آهن با پوشش ضد زنگ و رنگ آستر می باشد. برای اطلاع بیشتر درباره فرق این دو مدل گابیون می توانید  اینجا  را  مطالعه کنید.

ما رادر شبکه های اجتماعی دنبال کنید: